هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

قدیر پرداخت تهران به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
قدیر پرداخت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت قدیر پرداخت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.


همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات قدیر پرداخت تهران، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط قدیر پرداخت جزئی از اموال قدیر پرداخت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار قدیر پرداخت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای قدیر پرداخت تهران محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط قدیر پرداخت و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار قدیر پرداخت است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت قدیر پرداخت تهران و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای قدیر پرداخت تهران محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات قدیر پرداخت ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. قدیر پرداخت تهران محصولاتی مناسب استفاده افراد بالای 18 سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده پایین تر هستند می‌‏بایست با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.


تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.GHADIRPAY.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه و شماره های ذکر شده در سایت (آدرس‏‌های رسمی وشماره تلفن های تایید شده در سایت)، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت قدیر پرداخت تهران هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.GHADIRPAY.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.